KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17187014
nr 1718 7014
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Kvinna. Signerad. Blandteknik, bildmått: 29x19 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:10:58
1.500 kr
1.900 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)